קורקינט חשמלי לילדים הראשון בעולם

חברת קימי

KIMI נוסדה בשנת 2019 עם ומקיימת  חזון של לקיים את אותם ערכים שהתרגלנו לצפות להם בעולם הקורקינטים לבוגרים, גם לעולם של צעצועי התחבורה לילדים. הפתרונות של KIMI יציגו תמיד בטיחות לפני הכל, עיצוב מוקפד, איכות גימור, חווית רכיבה מרגשת ותמורה מלאה למחיר. 

המרחב העירוני מתקדם מהר לאופי חדש וירוק, והולכי הרגל והמתניידים על פתרונות MICRO MOBILITY הולכים ותופסים את מקומו של הרכב הפרטי. היום כל אדם יכול לבחור ממגוון רחב של אפשרויות של איך להגיע אל היעד… והציבור מבקש לא רק יעילות אלא גם להפוך את הדרך אל היעד לחוויה וזמן איכות.

KIMI מציגה אפשרות חדשנית לילדים קטנים להתנייד ולהיות פעילים במקום להיות נוסע פסיבי בעגלה או על הידיים של ההורים.
KIMI יודעת לתת חוויה מעצימה ומקדמת בטחון עצמי ביכולת להתנייד על צעצוע תחבורה מבלי לאתגר את הילד יותר מדי לאורך זמן במאמץ פיזי או שיווי משקל. 

KIMI נותנת אפשרות לחשוף את הילדים ללימוד של התנהגות נכונה בדרך באופן ששומר על הבטיחות וגם מתחשב בציבור שחולק עימנו את הדרך.

הצוות הרב תחומי של KIMI מחויב להביא את טביעת האצבע המיוחדת של KIMI שכוללת חדשנות ויצירתיות לכל פן של המוצרים שלנו. הצוות המנוסה מורכב ממהנדסים ומעצבים ומומחים לבטיחות ילדים ונוער. צוות KIMI מביא עימו ניסיון בינלאומי של יותר מעשור בפיתוח ותחזוקה של קורקינטים לבוגרים ביותר מ40 מדינות ברחבי העולם תחת המותג INOKIM.

KIMI מחויבת לקיים פתרון שירות תחזוקה מקומי בכל שוק שבו היא פועלת כדי לאפשר להורים את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר עבור ילדיהם.
חברת 
KIMI מקשיבה לרוכבים שלה תמיד – אנחנו לרשותכם לכל משוב או בקשה במייל office@ridekimi.com

 

הקודם
הבא

עכשיו במחירי השקה

לזמן מוגבל

שאלות בנוגע לקימי?

מלאו פרטים

כתובת

אבא הלל סילבר 7, רמת גן

אתר אינטרנט

www.ridekimi.com

* התמונות להמחשה בלבד *

© כל הזכויות שמורות – קימי טכנולוגיות בע”מ 2019

עיצוב ופיתוח איימארק אימג’

יש לבחור צבע ע”י לחיצה על אחד הכפתורים שמתחת לתמונת המוצר :)